Zum Inhalt springen
Startseite » FAQs

FAQs

Cyz firma oferuje płatne praktyki zawodowe?

  • von

Niestety nie możemy zaoferować Ci pełnego (lub średniego) wykształcenia technicznego Ale możesz odbyć praktyki w naszej administracji w jednej z naszych siedmiu lokalizacji w Niemczech, a następnie pozostaniesz częścią naszego zespołu.

W jakich sektorach i brnażach działa firma MT Industrietechnik?

  • von

Działamy głównie w obszarze elektroinstalacji ogólnej, montażu przemysłowego, budowy rozdzielnic, energetyki odnawialnej, a także w stacjach elektroenergetycznych oraz automatyce i technice uruchomieniowej. We wszystkich tych obszarach podejmujemy się i wspieramy projekty firm naszych klientów w Niemczech i na całym świecie.

Mól przydział/projekt w danym przedsiębiorstwie właśnie dobiegł końca – co dalej z moim zatrudnieniem?

  • von

Dzięki dużej sieci klientów i rozległej bazie przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy, możemy zagwarantować Ci stałe zatrudnienie, nie martw się! Zanim zakończy się jeden projekt, zaoferujemy Ci możliwość pracy przy kilku innych i to Ty sam zdecydujesz, gdzie chcesz pracować. Taką elestyczność gwarantuje nam ponad 40-letnia aktywna obecność na rynku. Naszymi partnerami są zarówno znane firmy… Weiterlesen »Mól przydział/projekt w danym przedsiębiorstwie właśnie dobiegł końca – co dalej z moim zatrudnieniem?

Czy muszę mieć własne ubranie robocze i narzędzia do pracy?

  • von

Absolutnie nie! Chcemy, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo, dlatego przywiązujemy dużą wagę do wyposażenia oraz bezpieczeństwa i higieny pracy każdego z nich –  gwarantujemy Ci solidne ubrania robocze najlepszych producentów oraz profesjonalny zestaw narzędzi, przystosowany do Twojego miejca pracy. Otrzymasz od nas dodatkowo każdy niezbędny w danym miejscu pracy sprzęt oraz odpowiednie środki ochrony… Weiterlesen »Czy muszę mieć własne ubranie robocze i narzędzia do pracy?

Nowoczesna, funkcyjna odzież robocza na każdą porę roku i profesjonalny zestaw narzędzi

  • von

Twój komfort i Twoje bezpieczeństwo podczas pracy jest dla nas najważnijszy, dlatego cenimy sobie nowoczesną markową odzież roboczą oraz profesjonalne narzędzia najlepszych producentów. Otrzymasz również odpowiednie środki ochrony osobistej, niezależnie od wykonywanych czynności zawodowych. Jeśli nawet coś umknie nam podczas codziennych zadań, zawsze jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby.